Litery przestrzenne 3D - Bydgoszcz

Chcąc dotrzeć do nowych Klientów warto postawić na formę reklamy widoczną nawet z daleka. Dokładnie i profesjonalnie wykonana stanie się wizytówką firmy – sklepu, restauracji lub innego rodzaju przedsiębiorstwa. W naszej agencji reklamowej w Bydgoszczy zajmujemy się wykonywaniem właśnie takich materiałów. Kolorwit 2 produkuje litery przestrzenne oraz podświetlane, które sprawdzą się idealnie w formie szyldu 3D.

Tak przygotowane litery 3D podświetlane można zawiesić na ścianie budynku lub jego dachu na specjalnym stelażu podtrzymującym. Dzięki temu, że są przestrzenne jeszcze lepiej wyróżniają wybraną placówkę na tle konkurencji nawet w godzinach wieczornych. Poniżej przedstawiamy wybrane zamówienia zrealizowane dla naszych Klientów w agencji reklamowej Kolorwit 2. Jak widać świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i placówek medycznych, dużych przedsiębiorstw, ośrodków wypoczynkowych czy lokali gastronomicznych.

W celu złożenia zamówienia na podświetlane litery przestrzenne 3D zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub przekazania zapytania wraz z projektem reklamy w wiadomości mailowej.