image

Usługi druku 3D - drukowanie 3D na zamówienie - Bydgoszcz

Oferujemy kompleksowe usługi druku 3D w technologiach takich jak: FDM, DLP, SAF, MJF, DMLS, DMP na terenie Bydgoszczy i okolic. Oprócz druku 3D świadczymy także usługi modelowania w 3D, rapid prototyping czy inżynierii odwrotnej (reverse engineering).

W razie potrzeby dojeżdżamy także do klienta w całym województwie kujawsko-pomorskim do takich miast jak Toruń, Grudziądz, Inowrocław czy Piła. Drukowanie 3D na zamówienie może być niekiedy alternatywą dla obróbki skrawaniem, CNC czy form wtryskowych przy małych seriach. Dzięki połączeniu różnych technik druku 3D jesteśmy w stanie tworzyć biżuterię, pierścionki zaręczynowe, kolczyki, rzeczy codziennego użytku, części zamienne do samochodów czy innych pojazdów oraz wiele innych.
Nasza drukarnia 3D wykonuje wydruki na zamówienie z materiałów takich jak:

Jesteśmy w stanie opracować dowolną rzecz zarówno z gotowych plików CAD takich jak stl. lub grafiki wektorowej cdr. czy rysunku technicznego lub odręcznego. W celu wykonania wydruku najlepiej przesłać gotowy plik lub skan na adres: kolorwit2@gmail.com a następnie skontaktować się w celu omówienia szczegółów projektu lub czekać na odpowiedź od Nas, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Umożliwiamy także opracowanie i wykonanie gadżetów reklamowych dla Twojej firmy, takich jak spersonalizowane stojaki na wizytówki, wizytówki 3D, akcesoria biurowe itp.